Producencji sprzedawancyh przez nas zabawek  

  

  

  

  

  

  

  

  

          

Brio to odpowiednik marki LEGO wśród kolejek i zabawek drewnianych. Ta szwedzka firma od wielu lat tworzy rewelacyjne - ekologiczne zabawki. Firma powstała, gdy dzieci powszechnie bawiły się drewnianymi drobiazgami, czasami wykonywanymi z wielką precyzją. Z tego okresu firma przejęła najlepsze wzorce. Modele są doskonale zaprojektowane i przetestowane, w wielu wypadkach nadal produkowane w siedzibie firmy w Osby na południu kraju.

W sprzedaży oferujemy także zabawki Bigjigs - nowej angielskiej firmy, wyróżniającej się na rynku świetnie zaprojektowanymi pociągami i makietami, doskonale wykonanymi oraz lubianymi przez dzieci dzięki swojej funkcjonalności i elementom zachęcającym do kreatywności (zabawki, poruszają się, dają się rozkładać, świecą i wydają odgłosy, itp.). Elektryczne lokomotywy Bigjigs cechuje duża wytrzymałość i funkcjonalność, przy zachowaniu rozsądnej ceny. Firma wyróżnia się też produkcją niezwykłych makiet, które pełne są kolorowych i ruchomych elementów. Zestawy te doskonale nadają się do rozbudowania zestawu kolejek w prawdziwe miasta i skomplikowane systemy połączonych ze sobą siecią kolejową zakładów i fabryk.

Kolejki drewniane oferują także:
Ikea - kilka, wyłącznie drewnianych, zestawów i mały wybór dodatków.
Tesco - nie sprzedaje zabawek mechanicznych (świecących, jeżdżących). Oferują wybrane zestawy i pojedyncze wagoniki w przeciętnych cenach.

• Zaletą wszystkich oferowanych na rynku produktów jest ich pełna kompatybilność. Tory oraz wagoniki pasują do siebie niezależnie od producenta. Zabawki można łączyć tworząc jeszcze ciekawsze zestawy. Jest to świetna zabawa rozwijająca kreatywność oraz twórcze myślenie!

• Drewno zamist plastiku. W oferowanych zabawkach, gdy jest to technicznie możliwe zastosowano do produkcji prawdziwe drewno. Wyjątkiem są zabawki mechaniczne. Wiele oferowanych zabawek ma potwierdzone certyfikaty zabawek Eco - specjalne nietoksyczne farby dostosowane dla dzieci, zaś drewno pochodzi z plantacji odnawialnych

• 3+ Większość zabawek ma certyfikat od 3 lat i jako takie są sprzedawane. Natomiast razem z rodzicami świetnie bawi się już dwulatek, może próbować układać tory lub obserwować jadący pociąg. © www.kolejkowyzakątek.pl