Przeczytaj przed zakupami!        

      

    

  

  

  

  

  

  

  

  

        
 Regulamin: 

1. Operatorem transakcji w sklepie KolejkowyZakątek jest największy polski serwis obsługujący płatności elektroniczne Platnosci.pl/PayU.pl. Gwarantuje to sprawną i szybką obsługę i umożliwia zaoferowanie jednolitej niskiej ceny wysyłki 8zł (niezalżenie od ilości zamawianych przedmiotów).

2. Kupujący oświadcza, że jest pełnoletni lub działa za zgodą opiekuna.

3. Oferta przeznaczona jest dla sprzedaży detalicznej przy zakupie pojedyńczych zabawek. Kupując więcej niż jeden taki sam przedmiot sprawdź mailowo dostępność w magazynie (tory i popularne wagony stale dostępne są w większych ilościach).

4. Sprzedający dokłada wszelkich starań aby wybrany produkt dostarczyć jak najszybciej do kupującego po jak najlepszej cenie. Przesyłka nadawana jest do 2 dni roboczych po zaksięgowania wpłaty - w praktyce dochodzi do klienta do 7 dni od zakupu. Jeśli zależy Ci na czasie polecamy usługę "priorytet".

5. Przesyłka przygotowywane jest w profesjonalny sposób i dostarczana jest za pośrednictwem Poczty-Polskiej lub kuriera Fed-ex - ekonomiczny lub priorytetowy (przypominamy o przedświątecznych opóźnieniach). Zakupy można także odbierać osobiście w Warszawie (przy odbiorze osobistym nie pobieramy kosztów dostawy, płatność na miejscu tylko gotówką).

6. Kupującemu przysługuje prawo do zwrotu towaru w terminie do 14 dni od dnia zakupu oraz gwarancja na 1 rok. Wszelkie uzasadnione reklamacje rozstrzygane są na korzyść klienta, jednak maksymalne roszczenia nie mogą przekraczać kwoty zakupu. Gwarancji nie podlegają wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne i wynikające z niewłaściwego korzystania. Szczególnie przed zabawą proszę zapoznać się z instrukcją obsługi kolejek elektrycznych.

7. Sklep przetwarza dane adresowe na potrzeby przygotowania przesyłki. Nie przetwarzamy i nie przechowujemy innych danych, szczególnie tych związanych z obsługą płatność elektronicznych, tym zajmjuje się system PayU, który dba o bezpieczeństwo oraz szyfrowanie i nie udostępnia ich podmiotom trzecim. Pliki cookie - ciasteczka wymagane są tylko przy korzystaniu z koszyka.

8. Sklep nieustannie podnosi jakość świadczonych usług dla jeszcze większej satysfakcji klientów.

9. Wszelkie materiały na stronie, zdjęcia, opisy, informacje techniczne, jak również szata graficzna obięte są prawami autorskimi i nie mogą być wykorzystywane do celów komercyjnych bez pisemnej zgody właściciela.

10. Spory nie uregulowane niniejszym regulaminem, rozstrzyga się na zasadach Kodeksu Handlowego i Cywilnego.

KolejkowyZakątek, ul.Siennicka 10 lok.4, 04-005 Warszawa, NIP: 113-20-67-243
dn. 01.02.2012


        

 © www.kolejkowyzakątek.pl